Forum Reklama Bak

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Reklama Bak

Reklam Paylaşım Ortamı

Facebook

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

En son konular

» Doma domates
Ersin Korkut EmptyÇarş. Nis. 05, 2017 9:57 am tarafından Administrator

» TNT yeniden yapılandı.
Ersin Korkut EmptyÇarş. Nis. 05, 2017 9:34 am tarafından Administrator

» Tema
Ersin Korkut EmptyPaz Şub. 19, 2012 4:21 pm tarafından dinosaur

» Reklamcılıkta merak edilenler tartışılıyor...
Ersin Korkut EmptyC.tesi Ocak 21, 2012 4:42 pm tarafından dinosaur

» Konsept Reklam
Ersin Korkut EmptyC.tesi Ocak 21, 2012 4:38 pm tarafından dinosaur

» Yeni Star TV
Ersin Korkut EmptyC.tesi Ocak 21, 2012 3:10 pm tarafından dinosaur

» TTNET Ceza
Ersin Korkut EmptyCuma Ocak 20, 2012 8:20 pm tarafından dinosaur

» Show Tv Açılış
Ersin Korkut EmptyCuma Ocak 20, 2012 8:16 pm tarafından dinosaur

» HBB İyi TV
Ersin Korkut EmptyCuma Ocak 20, 2012 8:15 pm tarafından dinosaur

Anket

En Güzel Reklamlar Hangi GSM Operatörünün?

Sonuçları Gör

Dost Siteler

konyaca sözlük
---------------
Link değişimi için tıkla

Ersin Korkut

dinosaur
    dinosaur

Deneyim : 5292
    Karizma : 3

Ersin Korkut Empty Ersin Korkut

Mesaj tarafından dinosaur Paz Ara. 05, 2010 10:58 pm

Ersin Korkut Ersin-korkut-184x300

8 kasım 1977′de Hakkari’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. 1998 yılında küçük bir el çantası ile İstanbul’un yolunu tutmuştur. Çaresiz ve yalnız bir parkta ne yapacağını düşünürken yerde bulduğu gazete parçasında bir iş ilanı görmüştür. Gazetedeki adrese giden Ersin, pizzacıda bulaşıkçılık yaparak İstanbul’daki kariyerinin ilk adımını atmıştır.

Bu adım 2 yıl kadar uzun sürmüştür ama Ersin’in bu alanda uzmanlaşmasını sağlamıştır. Öz ve öz teyzesinin oğlu olan Yılmaz ERDOĞAN bu sırada Türkiye’de oldukça ünlü ve kariyer sahibi bir sanatçıdır. Fakat kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Ersin, İstanbul’da hiç bir tanıdığını aramamıştır. Çalıştığı yerde arkadaşlarına teyzesinin oğlunu gururla anlatmış ama bir türlü kimseyi Yılmaz ERDOĞAN’ın kuzeni olduğuna inandıramamıştır. Nihayet bir gün Ersin’in makus kaderini değiştirecek o müthiş olay gercekleşmiştir. Kuzeninin Merter’de bir pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz ERDOĞAN, Ersin’i bulmuş ve BKM‘de yanına çalışması için çağırmıştır. 2000 yılında BKM’nin çeşitli birimlerinde görev almaya başlamıştır. Bana Bir Şeyhler Oluyor oyununun arka kadrosunda çalışan Ersin için bu oyunda uygun bir rol denk gelmiştir. Oyunda oynamak isteyen Ersin’e Yılmaz ERDOĞAN “Bu işler o kadar kolay değil” dese de Ersin ”Ben kendime güveniyorum abi” diyerek rolü kapmıştır. Başarılı performansı ile Cem YILMAZ'la birlikte ”DORİTOS” reklamında oynama şansını yakalamıştır. Halk tarafından sevilen ve benimsenen Ersin KORKUT , BKM Atölye’nin de ilk öğrencilerinden olmuştur. Halen BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde başarısını katlayarak ilerlemektedir. Geldiği yeri asla unutmadan ve tabii ki teyzesinin oğlu Yılmaz ERDOĞAN’a minnetini kaybetmeden…

YER ALDIĞI PROJELER

Çok Güzl Harketler Bunlar -Ersin (Komedi Programı) 2008
    Kutsal Damacana -Asım (Sinema Filmi) 2007
    Organize İşler -Ersin (Sinema Filmi) 2005
    Sevinçli Haller -Hamza (Tv Dizisi) 2004
    Bir Demet Tiyatro -Ersin (Tv Dizisi) 2007
    Bana Bir Şeyhler oluyor -Ersin (Tiyatro Oyunu)
    Doritos -Ersin (Reklam Filmi)

Kaynak (Sadece imla ve yazım hataları düzeltildi.)

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 1:04 am